• ۱۵۱ بازدید
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۸
Auslogics Windows Slimmer Pro 2.0.0 + Portable بهینه سازی فضای هارد دیسک

Auslogics Windows Slimmer دانلود نرم افزار بهینه سازی فضای هارد دیسک اوسلوژیک ویندوز اسلیمر در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی جهت افزایش فضای ذخیره‌سازی هارد از طریق حذف فایلها و داده‌های بیهوده و بی‌استفاده و درنهایت افزایش سرعت ویندوز است. باگذشت زمان، فایل‌های غیرقابل استفاده‌ای در ویندوز بجا میماند که هیچ کاربردی ندارند نظیر تنظیمات غیرضروری سیستمی، برنامه‌های غیرقابل استفاده پیش‌فرض سیستم، داده‌های غیرقابل استفاده باقی‌مانده در پس‌زمینه سیستم و …. همه این‌ها سبب اشغال فضای هارد و هدر رفت منابع سیستمی می‌شود و کارایی کلی سیستم را کاهش می‌دهد. می‌بایست به‌طور دوره‌ای و منظم این فایل‌های زائد را از سیستم پاک کرد و کارکرد آن را به حالت بهینه بازگرداند. مواردی چون فایل‌های ریستور پوینت قدیمی، فایل‌های به‌روزرسانی ویندوز، لایبرری تاریخ گذشته ویندوز یا اجزای غیرفعال ویندوز می‌تواند حجم بسیار زیادی از فضای دیسک را در طی زمان اشغال کرده و کارایی سیستم را کاهش دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

توضیحات

نرم افزار را بصورت Free نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل shfolder.dll موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار