• ۱۶۷ بازدید
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۸
Macrorit Disk Scanner All Editions 4.3.5 + Portable اسکن و شناسایی بدسکتور

Macrorit Disk Scanner All Editions دانلود نرم افزار اسکن و شناسایی بدسکتور ماکروریت دیسک اسکنر در آنی یار. نرم افزار به اسکن هارد دیسک برای یافتن بد سکتور یا همان سکتور خراب روی دیسک می پردازد که و میزان سکتور هاب خراب دیسک را نمایش می دهد. شاید برای شما پیش آمده باشد که با اروری موسوم به صفحه آبی مرگ مواجه شده باشید و یا اینکه اطلاعاتتان در یک درایو خود به خود ناپدید شوند و یا اینکه در سیستم عامل ویندوز با مشکلاتی مواجه شوید دلیل این مسائل بیشتر اوغات به خاطر وجود بد سکتور یا سکتور خراب در هارد دیسک می بشاد که توسط نرم افزار Macrorit Disk Scanner می توانید از بابت وجود بد سکتور در هارد دیسک خود مطمئن شوید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

 

Windows OS: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP; Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008, 2003.(Unlimited Edition Supports Server OS)
Resolution: 1024 x 768 display or above
CPU: X86 or compatible CPU with main frequency 500 MHz
RAM: 512MB system memory
Display Card: Accelerated 3D graphics – 64MB RAM
Hard Disk: 100 MB hard drive space
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار