الزام ثبت نام در سامانه «تهران من» برای تردد در «محدوده کنترل آلودگی هوا» یا زوج یا فرد سابق

از سال گذشته همه خودروهایی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک را داشتند ملزم به ثبت‌نام در سامانه «تهران من» بودند برای خرید طرح طرافیک از طریق حساب شهروندی.
از اول تیرماه ۹۸ امسال نیز که طرح «محدوده کنترل آلودگی هوا»(زوج یا فرد سابق) اجرا می‌شود، همه خودروهایی که قصد تردد در این محدوده را دارند ملزم به ثبت‌نام در سامانه (my.tehran.ir)هستند.
خودروهایی که در این سامانه ثبت‌نام کرده باشند، پس از هر تردد، تا یک ماه فرصت دارند عوارض خود را بپردازند و درصورتی‌که در مهلت یک‌ماهه عوارض را پرداخت نکنند، علاوه بر بدهی، مشمول جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شوند.
خودروهایی که ثبت‌نام نکرده باشند علاوه بر این‌که مشمول بدهیِ عوارض و جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شوند، امکانِ استفاده از سهمیه ۲۰ روز ترددِ رایگان برای پلاک تهران و ۱۵ روز تردد رایگان برای پلاک غیرتهران را نخواهند داشت، چرا که پیش از ثبت‌نام، روزشمار تردد برای آن‌ها در سامانه فعال نمی‌شود.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار