• ۲۰۶ بازدید
  • تیر ۱۶, ۱۳۹۸
معرفی اجمالی تمامی امکانات سامانه هوشمند «تهران من»

سامانه تهران من چیست؟

سامانه تهران من درواقع برای تعامل بیشتر و بهتر شهرداری تهران با اشخاص حقیقی و حقوقی است که با ثبت‌نام در این سامانه و ایجاد حساب شهروندی می‌توانند از مزیت‌های این سامانه استفاده کنند. سامانه “تهران من “امکانات زیادی دارد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد

در شهر تهران افراد زیادی هستند که روزانه با خودروهای شخصی خود در محدوده طرح ترافیک تردد داشته و ملزم به تهیه روزانه طرح ترافیک هستند ازاین‌رو این کار هم‌زمان زیادی از همشهریان تهرانی گرفته و هم هزینه زیادی برای آن‌ها دارد. به همین دلیل کمبود وجود یک سامانه جامع برای تعامل بین شهرداری و مردم از سالها پیش احساس می‌شد که یک سری از نیازهای روزانه همشهریان را برطرف کند.

 

آیا ثبت‌نام در سامانه تهران محدودیت زمانی دارد؟

ثبت‌نام در سامانه «تهران من» محدودیت زمانی ندارد و پس از اول تیرماه نیز امکان ثبت‌نام در سایت وجود خواهد داشت.به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، بر اساس پیامی که در صفحه ورودی سایت «تهران من» منتشرشده، دارندگان خودروهایی که قصد تردد در محدوده‌های ترافیکی شهر رادارند در طول تیرماه و پس‌ازآن هم می‌توانند در سامانه مذکور ثبت‌نام کنند و سایت در هیچ زمانی برای مراجعه‌کنندگان بسته نخواهد شد.

هم‌چنین ساکنان محدوده‌ها نیز برای ثبت مشخصات خود محدودیت زمانی ندارند و در هرزمانی می‌توانند پس از ثبت سکونت، از تخفیف ۵۰ درصدی بهره‌مند شوند.همچنین ثبت‌نام در صورت تردد بدون شارژ، فورا جریمه نخواهند شد بلکه پیامک مهلت یک‌ماهه پرداخت برای آن‌ها ارسال خواهد شد.

 

مطالب و امکانات موجود در سامانه جامع تهران من:

۱-الزام ثبت‌نام در سامانه «تهران من» برای تردد در «محدوده کنترل آلودگی هوا» یا زوج یا فرد سابق

۲-همه‌چیز درباره «طرح کنترل آلودگی هوا»

۳-تسهیلات و شرایط ثبت‌نام ساکنان «محدوده کنترل آلودگی هوا» یا زوج فرد سابق

۴-استعلام بدهی طرح ترافیک و پارک حاشیه‌ای

۵-محاسبه نرخ عوارض طرح در سال ۱۳۹۸

۶-سامانه ثبت‌نام مؤسسات کرایه اتومبیل

۷-سامانه حمل‌ونقل بار و کالا (بارانه)

هم‌اکنون می‌توانید جهت آموزش و ثبت‌نام در سامانه تهران من اینجا کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن تهران من

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار