• ۱۶۷ بازدید
  • تیر ۱۸, ۱۳۹۸
PC Reviver 3.7.2.4 + Portable رفع مشکلات و بهینه سازی ویندوز

PC Reviver دانلود نرم افزار رفع مشکلات و بهینه سازی ویندوز پی سی رویور در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی به‌منظور بهینه‌سازی سیستم از خطاها و رفع اشکال، حفاظت و نگهداری است که می‌تواند تمامی فایلهای خراب و همچنین بیهوده را شناسایی و حذف کند این برنامه‌ی احیاکننده ویندوز و رفع این مشکلات و بهینه‌سازی سیستم شما و کسب بهترین و مطلوب‌ترین کاربری از کامپیوتر شماست. این برنامه، موارد قدیمی، بی‌استفاده و خراب موجود در سیستم را پاک‌سازی می‌کند و حافظه‌ی سیستم را ارتقاء می‌دهد. با این برنامه کارهایی نظیر به‌روزرسانی درایور، تمیز کردن رجیستری ویندوز، به‌هم‌ریختگی دیسک و پیدا کردن برنامه‌هایی خاص با پسوند مختلف و باز کردنشان را انجام دهید. جایزه‌های مختلفی را نیز این برنامه کسب کرده است و ازلحاظ ایمن بودن مطمئن باشید.

 

قابلیت های نرم افزار PC Reviver:

بکاپ از درایورها
مدیریت اجرای startup
مدیریت حذف برنامه ها
مدیریت فایل ها
مجموعه اطلاعاتی مرحله ها
اطلاعات سیستم
بهینه سازی رجیستری و یا حذف آن
ارتقاء و به روز رسانی سیستم
پاکسازی دیسک

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار