• ۱۲۷ بازدید
  • تیر ۱۹, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای راهنمای افزایش اعتبار در سامانه تهران من جهت تردد در طرح کنترل آلودگی هوا بسته هستند
راهنمای افزایش اعتبار در سامانه تهران من جهت تردد در طرح کنترل آلودگی هوا

در این مطلب می خواهیم در ادامه مباحث گذشته به مبحث افزایش اعتبار خودرو در سامانه تهران من بپردازیم که این کار لازمه ورود به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا می باشد در مطلب گذشته ما به راهنمای ثبت خودرو در سامانه تهران من و آشنایی با طرح کنترل آلودگی هوا اشاره کردیم و بیشتر با سامانه تهران من آشنا شدیم و چگونگی اضافه کردن خودرو به لیست خودرو ها در حساب سامانه تهران من اشاره کردیم همچنین در مطلبی دیگر آموزش کامل ثبت نام در سامانه تهران من را خدمت شما ارائه کردیم ،در این مطلب در ادامه مطالب پیشین می خواهیم به روش افزایش اعتبار در سامانه تهران من اشاره کنیم که از ملزومات ورود به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا می باشد.

 

راهنمای افزایش اعتبار خودرو در سامانه تهران من

قبل از ورود به طرح کنترل آلودگی هوا (طرح زوج و فرد سابق) باید نسبت به افزایش اعتبار خودرو خود در سامانه تهران من اقدام نمائید و یا اینکه تا یک ماه پس از ورود به طرح کنترل آلودگی هوا اقدام نمایند در غیر این صورت با جریمه مواجه خواهند شد.

قبل از افزایش اعتبار برای اطلاع از نحوه محاسبه عوارض ورود به طرح کنترل آلودگی هوا نیزمی توانید به این لینک مراجعه کنید.

همانطور که در تصویر مشاهد می کنید ابتدا باید وارد منوی اصلی حساب شهروندی شوید و سپس وارد بخش افزایش اعتبار شوید.

افزایش اعتبار حساب شهروندی

و با یکی از درگاه های پرداخت موجود در سایت نسبت به افزایش اعتبار به مبلغ دلخواه در سامانه تهران من اقدام نمائید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار