RAM Saver Professional 19.3 + Portable بهینه سازی رم

RAM SaverRAM Saver Professional نرم افزای پرکاربرد و مفید برای بهینه‌سازی رم و افزایش سرعت آن برای اجرای دستورات است. تا کاربران از بیشترین فضای موجود در رم برای دستورات خاص استفاده کنند. معمولاً کاربران از کندی اجرای دستورات در کامپیوتر رنج می‌برند و دنبال راهی برای رهایی از این مشکل هستند نرم‌افزار RAM Saver همان نرم‌افزاری است که این افراد به آن نیاز دارند.  استفاده از این نرم‌افزار هنگامی خود را نمایان می‌کند که بر روی یک کامپیوتر نسبتاً قدیمی نصب شود. آنگاه متوجه می‌شوید که این نرم‌افزار با توجه به حجم بسیار اندک خود از توانایی‌های بالایی برخوردار است. RAM Saver علاوه بر بهینه‌سازی RAM، به عملکرد سایر بخش‌های حیاتی نظیر CPU و هارددیسک نیز بهبودی می‌بخشد. یکپارچه‌سازی هارد درایو کامپیوتر در کنار پاک‌سازی فایلهای بیهوده موجود در پوشه Temp، به همراه بازیابی حافظه‌ای که در اشغال برنامه‌های بدون استفاده هستند، می‌تواند سرعتی باورنکردنی را به اجرای فرامینتان در کامپیوتر ببخشد.

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار RAM Saver Professional :

– قابلیت دیفراگ حافظه سیستم به منظور افزایش سرعت دسترسی به اپلیکیشن ها و سرویس ها

– امکان بهینه سازی کش سی پی یو و مادربرد

– جلوگیری از نشت حافظه از سوی اپلیکیشن هایی نظیر فایرفاکس

– از بینبردن فایل ها و داده های موقت

– قابلیت مانیتورینگ حرفه ای حافظه سیستم

– امکان بهینه سازی اتوماتیک و هوشمندانه حافظه

– امکان اجرای سریع تر اپلیکیشن ها و بازی ها

– افزایش سرعت دسترسی به کنترل پنل ویندوز


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار