• ۱۹۰ بازدید
  • تیر ۲۰, ۱۳۹۸
WinTools.net Premium 19.3 + Portable بهینه سازی ویندوز

WinTools.net Premium دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز وین تولز دات نت در آنی یار. نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی و پایداری سیستم‌عامل است که سرعت سیستم را بالابرده و بهترین کارایی را بین سیستم‌عامل وسخت افزارهای کامپیوتر ایجاد می‌کند. این نرم‌افزار به کاربران این امکان را می‌دهد که نرم‌افزارهای موردنظرشان را بدون به‌جا ماندن کوچک‌ترین رد پا از سیستم پاک کنند. شاید مهم‌ترین قابلیت این نرم‌افزار را بتوان در حجم بسیار مناسب و پائین آن نسبت به قابلیت‌هایش خلاصه نمود. اما قابلیت‌هایی که در همین حجم پائین هم نهفته باعث خواهد شد تا بالاترین کارآیی برای سیستم‌عامل ویندوز وجود داشته باشد. احتمالاً برای شما هم پیش‌آمده که باگذشت مدت‌زمانی خاص از آخرین باری که ویندوز خود را تعویض می‌کنید، سرعت انجام گرفتن فعالیت‌ها دیگر همانند سابق نیست و کارها به‌کندی انجام می‌گیرند. این کاهش سرعت در ابتدا در حدی است که می‌توان از آن چشم‌پوشی کرد، اما باگذشت زمان، این مشکل شدیدتر شده و آزاردهنده خواهد بود ولی با این نرم‌افزار همه این مشکلات و کندی های سیستم برطرف خواهد شد

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, XP, Vista (32 and 64 bit)
 

آموزش فعال سازی نرم افزار توسط keygen

نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
فایل keygen را اجرا کنید. 
از قسمت Product نرم افزار WinTools.net Premium را انتخاب کنید. 
بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار