• ۱۷۱ بازدید
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸
Geek Uninstaller 1.4.6.140 حذف سریع برنامه نصب شده

Geek Uninstaller دانلود نرم افزار حذف سریع برنامه نصب شده گییک ان اینستالر در آنی یار. خود ویندوز ابزاری برای حذف نرم افزارها دارد ولی این ابزار به خوبی کار خود را انجام نمیدهد و بعد از حذف معمولا آثاری از نرم افزار روی ویندوز می ماند این آثار در رجیستری ویندوز و قسمت های مختلف ویندوز باعث سنگین شدن ویندوز و در نتیجه کندی آن می شود که با استفاده از نرم افزار Geek Uninstaller که با اسکن خودکار خود تمامی اثرات و فایل های باقی مانده از نرم افزاها را در ویندوز از بین می برد و باعث پایداری بیشتر ویندوز می شود. ت و عملکرد ویندوز نشود.

قابلیت های نرم افزار Geek Uninstaller:

حالت Force Remove که سمج ترین و شکسته ترین برنامه ها را پاک می کند.
قابلیت Portable بودن که در نتیجه آن می توان بدون طی مراحل نصب آن را راه اندازی کرد .
این نرم افزار تمام برنامه هایی را که بر روی کامپیوترتان نصب شده است به همراه سایز و زمان نصبشان اسکن و لیست بندی می کند.
نرم افزار GeekUninstaller یک برنامه حذف رایگان عالی است که یک اسکن وسیع و سریع را بعد از حذف و از بین بردن تمام آثار به جا مانده از برنامه حذف شده انجام می دهد .
پشتیبانی از زبان پارسی

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار