• ۱۵۵ بازدید
  • تیر ۲۲, ۱۳۹۸
TweakBit PCBooster 1.8.4.3 + Portable استفاده بهینه از منابع سیستم

TweakBit PCBooster دانلود نرم افزار استفاده بهینه از منابع سیستم تویک بیت پی سی بوستر در آنی یار.نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی و تغییراتی در ویندوز است که کارایی سیستم کاربران را تا حدود خیلی زیادی بالابرده و تجربه متفاوتی را به شما خواهد داد. هدف نرم‌افزار TweakBit PCBooster کسب بالاترین سرعت و کیفیت اجرایی ویندوز برای انجام کارهای شخصی مانند تهیه مدارک، محاسبات، email، پیام‌رسانی است. انجام شدن سریع کارهای شما به معنای ذخیره زمان بیشتر است. زمانی که دکمه مخصوص بازی را در این برنامه بزنید، کلیه پس‌زمینه‌ها و برنامه‌های غیرضروری را غیرفعال کرده بیشترین حجم حافظه و CPU را در اختیار بازی شما می‌گذارد. TweakBit PCBooster مجموعه‌ای از پروفایل‌های از پیش آماده‌شده را در خود جای‌داده تا با انتخاب هریک از آنان، بتوانید سریعاً کارایی سیستم را برای مواقع خاص افزایش دهید.

 

قابلیت هیای نرم افزار TweakBit PCBooster :

افزایش توانایی و کارایی سیستم در حین اجرای وظایف خاص
استفاده بهینه از امکانات سخت افزاری
دارا بودن پروفایل های از پیش آماده شده و کاربردی
متناسب برای زمان های تماشای فیلم، کار بر روی اسناد متنی و بازی های کامپیوتری
امکان شخصی سازی پروفایل ها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار