• ۱۷۶ بازدید
  • تیر ۲۳, ۱۳۹۸
TweakBit PCCleaner 1.8.2.42 + Portable پاکسازی ویندوز

TweakBit PCCleaner دانلود نرم افزار پاکسازی ویندوز تویک بیت پی سی کلینر در آنی یار. نرم‌افزاری پرکاربرد درزمینهٔ پاک‌سازی فایلها و اطلاعات بیهوده هارد بوده که قابلیت جلوگیری آشفتگی اطلاعاتی را داشته و بهم ریختگی‌ها را کنترل می‌کند. این نرم‌افزار تمام گوشه و کنار هارد شمارا بررسی و اسکن می‌کند، مکان‌هایی که شما فکر بازبینی آن‌ها را هم نکرده بودید؛ تمام فایل های بد و مضر که قدرت اجرایی ویندوز را تضعیف می‌کنند را شناسایی می‌کند. نرم‌افزار TweakBit PCCleaner در امنیت کامل به پاک‌سازی ویندوز و فایل های موقتی که شما ایجاد کرده‌اید، فایل های موقت (Cache) مایکروسافت آفیس، باقیمانده‌های وب گردی، فایل‌های Java می‌پردازد. این برنامه با ابزاری برنامه‌ریزی‌شده تا به‌صورت خودکار فایل های مضر را حذف و از درهم‌ریختگی‌ها جلوگیری نماید. با برنامه‌ی پرقدرت TweakBit PCCleaner هر کاربری امکان نگهداری ویندوز خود در بهترین وضعیت و سلامت را خواهد داشت.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System
Windows 10 (32 or 64 bit), Win 8 (32 or 64 bit), Win 7 (32 or 64 bit), Vista (with SP2, 32 bit only), XP (with SP3, 32 bit only)
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار