Uniblue MaxiDisk 1.0.9.3 یکپارچه سازی و نگهداری از هارد دیسک

Uniblue MaxiDisk دانلود نرم افزار یکپارچه سازی و نگهداری از هارد دیسک آنی بلو مکس دیسک در آنی یار. نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی و یکپارچه کردن فایل‌های پراکنده در هارد است که با استفاده از قابلیت خود تمامی اطلاعات موجود در هارددیسک را منسجم می‌کند. درواقع هارددیسک محلی برای ذخیره‌سازی دائمی اطلاعات می‌باشد و هر فایل یا اطلاعاتی که درسیسیتم شما باشد در این دیسک ذخیره‌سازی می‌شوند آن‌قدر اطلاعات ورودی و خروجی در هارد زیاد است که بعد از مدت‌زمانی هارد به خاطر به‌هم‌ریخته شدن فضای داخلی سرعت واقعی خود را از دست می‌دهد. نرم‌افزار Uniblue MaxiDisk به‌صورت اختصاصی برای نگهداری از هارد دیسک و  سامان دادن به این حجم اطلاعات طراحی و ساخته‌شده است و در مدت‌زمان کوتاهی فایلها و اطلاعات اضافی را پاک‌سازی و دیگر اطلاعات را یکپارچه می‌نماید.

 

 

۰ ۰ vote
Article Rating

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار