• ۲۴۸ بازدید
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸
نحوه دریافت گواهینامه المثنی

دریافت گواهینامه رانندگی مراحل مختلفی دارد و در صورتی که کسی گواهینامه خود را گم کند همه این مراحل را باید مجددا طی کند.ارگان صادرکننده گواهینامه المثنی پلیس+۱۰ می باشد. در این مطلب آنی یار می‌خواهیم نحوه دریافت گواهینامه المثنی، شرایط و مدارک دریافت گواهینامه المثنی را با شما به اشتراک بگذاریم.

در مطالب گذشته راهنمای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان ، شرایط و مدارک لازم برای دریافت وام مسکن در سال ۹۸ و نحوه محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث را با شما همراهان به اشتراک گذاشتیم و امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرارگرفته باشد. در ادامه با مقاله نحوه دریافت گواهینامه المثنی با ما باشید.

اشخاص متقاضی دریافت گواهینامه المثنی در صورت گم شدن گواهینامه با مراجعه به مرکز پلیس +۱۰ و همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی و دو قطعه عکس با زمینه سفید و بدون عینک، کروات، کلاه، لباس نظامی و تمام رخ می توانند اقدام کنند. از متقاضی دریافت گواهینامه المثنی تعهد گرفته می شود و باید فرم استعلام گواهینامه را پر کند.

گم شدن گواهینامه و اخذ مجدد آن

صدور مجدد گواهینامه مبلغ بیست هزار تومان، تمبر مبلغ ده هزار تومان هزینه دارد. در دریافت گواهینامه المثنی انجام معاینات پزشکی الزامی می باشد و اگر از تاریخ اعتبار گواهینامه گذشته باشد به ازای هر سال، پنج هزار تومان از فرد متقاضی اخذ می شود.

مبلغ دریافتی برای انجام معاینات پزشکی بیست و دو هزار تومان و مبلغ دریافتی برای مالیات، هزینه دفتر، صدور کارت و دیگر موارد بیست و نه هزار و دویست تومان می باشد. توجه داشته باشید که اشخاص متقاضی دریافت گواهینامه المثنی صادره از شهرستان ها باید به پست مرکزی نسبت به تهیه پاکت پستی مربوطه به همراه دیگر مدارک مراجعه کنند.

برای مراجعه به پلیس +۱۰ به منظور اخذ مجدد گواهی نامه حتما مدارک ذکر شده را با خود به همراه ببرید تا به مشکل بر نخورید و با سهولت مراحل لازم را پشت سر بگذارید.

انیمیشن اخذ گواهینامه

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار