• ۱۹۸ بازدید
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸
WinASO EasyTweak 3.3.0 + Portable بهینه ساز ویندوز

WinASO EasyTweak دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز وین اسو ایزی تویک در آنی یار.  نرم‌افزار بهینه‌سازی و پاک‌سازی فایلهای بدردنخور و بیهوده است که از این نرم می‌توانید برای تغییر قسمت‌هایی از ویندوز و افزایش سرعت استفاده نمود. نرم‌افزار WinASO EasyTweak قادر به بهینه‌سازی عملکرد ویندوز، تعمیر اشکالات نرم‌افزاری و کاربردی، حذف فایل های زائد و فضا گیر، یکدست نمودن سیستم، uninstall برنامه‌های مقاوم در ویندوز، پاک کردن فایل ها مزاحم و مخرب برای همیشه، بهینه‌سازی، کمک به نصب نرم‌افزارهای حجیم و دیگر نرم‌افزارها، تعمیر قسمت رجیستری و …. در کامپیوتر بوده و یک سیستم سریع و عاری از هرگونه اشکال و ایراد داشته باشید. همچنین شما با استفاده از این برنامه کاربردی به‌آسانی می‌توانید قابلیت‌های ویندوزتان را افزایش داده و سرعت سیستم را به‌صورت چشمگیری افزایش دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار