• ۱۶۱ بازدید
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸
WinMend Disk Cleaner 2.0.0 + Portable بهینه سازی ویندوز

WinMend Disk Cleaner دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز وین مند دیسک کلینر در آنی یار. نرم‌افزاری برای بهینه‌سازی و همچنین پاک‌سازی فایلهای بیهوده و زائد کامپیوتر است که می‌تواند تمامی فایلهای اضافی در کامپیوتر را شناسایی و حذف کند. نرم‌افزار WinMend Disk Cleaner با سرعت بالایی در اسکن کامپیوتر جهت پیدا کردن فایلهای زائد دارد آن‌ها را به خاطر اینکه باعث کند شدن سیستم شده‌اند پاک‌سازی می‌کند. این نرم‌افزار که از فنّاوری بروزی برخوردار است دو حالت دستی و خودکار دارد که بنا به درخواست کاربران نرم‌افزار شروع به اسکن دستی و یا خودکار می‌کند و اطلاعات بیهوده پیداشده را هم به همین صورت دستی یا خودکار می‌توان حذف کرد. همچنین شما می‌توانید فایلهایی را که توسط این برنامه اسکن کرده‌اید را موردبررسی قرار دهید و محتویات آن را بررسی کرده و درصورتی‌که تشخیص دهید این فایلها بیهوده هستند آن‌ها را از بین ببرد. از دیگر قابلیت‌های این برنامه می‌توان به تجزیه‌وتحلیل هارددیسک و نمایش اطلاعات به‌صورت نموداری, حفظ فایل‌های سیستمی و عدم پاک کردن آن‌ها, دارای تنظیمات مختلف برای شخصی‌سازی, پاک کردن فایل های بیهوده هارددیسک برای همیشه و… اشاره کرد.

 

قابلیت های نرم افزار WinMend Disk Cleaner :

آنالیزور دقیق نرم افزار
افزایش کارآیی هارددیسک پس از پاکسازی
نمایش اطلاعاتی دقیق پس از پاکسازی
سرعت بالای نرم افزار در عملکردها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار