• ۲۰۶ بازدید
  • تیر ۲۶, ۱۳۹۸
Wise PC 1stAid 1.48.67 + Portable رفع مشکلات و بهینه ساز ویندوز

Wise PC 1stAid دانلود نرم افزار رفع مشکلات و بهینه ساز ویندوز ویز پی سی ایست اید در آنی یار. نرم‌افزاری مفید در رابطه با کمک به اجرای دستورات در ویندوز است که قابلیت رفع مشکلاتی مانند عدم توانایی باز کردن لینک‌ها در Outlook، اینترنت اکسپلورر را دارد . نرم‌افزار Wise PC 1stAid جزء دسته برنامه‌های تعمیر ویندوز می‌باشند که با محیط کاربری ساده و برای استفاده روزمره برای حل مشکلات جزئی سیستم طراحی و ساخته‌شده است. نرم‌افزار Wise PC 1st Aid در رفع مشکلات اقدام کرده و در حین انجام مراحل کار، برنامه‌ی اینترنت اکسپلورر را نیز به‌عنوان جستجوگر معیوب‌ترمیم خواهد کرد. برای فعال نمودن task manager به شما اخطار احتمال restart کردن دستگاه را می‌دهد. به‌عبارت‌دیگر فعال کردن registry editor برای اصلاح و بهبود وضعیت، غیرمنطقی به نظر می‌رسد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار