• ۱۴۸ بازدید
  • تیر ۲۷, ۱۳۹۸
Comodo System Utilities 4.0.30135.26 Final بهینه سازی ویندوز

Comodo System Utilities دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز کومودو سیستم یوتیلیتی در آنی یار. نرم‌افزاری که امنیت خاطر می‌دهد که تمامی فایلها بیهوده، اطلاعات زائد و هر چیز اضافی موجود در سیستم را پاک‌سازی کند. این برنامه با دارا بودن ابزارهای متنوع و قدرتمند برای افزایش کار آیی سیستم نظیر ابزارهای مدیریت بر سرویس‌ها، یکپارچه‌سازی و پاک‌کننده سیستم به شما در نگه‌داری از سیستم‌عامل کمک شایانی می‌کند. استفاده دوره‌ای و منظم از برنامه و ابزاهای موجود آن باعث می‌شود تا هر کامپیوتری در بهترین وضعیت کار آیی خود قرار گیرد.Windows registry cleanerپاک کننده رجیستری برنامه با شناسایی و حذف یا تعمیر هرگونه داده غیر ضروری یا خراب شده باعث بهینه شدن فضای رجیستری ویندوز می‌شود.Disk cleaner هرگونه فایل‌های زائد و بی مصرف فضای هارد را حذف می‌کند که باعث افزایش فضای خالی هارددیسک و بهبود کارایی آن می‌شود.Privacy cleaner با حذف کوکی‌ها، فایل‌های کش، تاریخچه های برنامه‌ها و فایل‌ها و … به شما برای محافظت از حریم شخصی کمک می‌کند. در این بین تکنولوژی SafeDelet به Comodo System Utilities این امکان را می‌دهد تا بدون هیچ گونه ترس و نگرانی از خراب شدن سیستم و پایین آمد کارایی سیستم فایل‌های زائد را پاک کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار