• ۱۹۰ بازدید
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۸
Advanced Video Compressor 2012.0.4.9 + Portable فشرده ساز ویدئو

Advanced Video Compressor دانلود نرم افزار فشرده ساز ویدئو ادونس ویدئو در آنی یار. ابزاری برای فشرده سازی و  تبدیل فیلم به پخش کننده های رسانه قابل حمل مانند iPod / iPhone است.
Advanced Video Compressor 2012.0.4.9 یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه فشرده سازی فایلهای ویدیویی می باشد که میتواند حجم قابل توجهی از فایل شما را کم کند بدون اینکه افت کیفیت در تصویرداشته باشید.با این نرم افزار میتوانید فایلهای ویدیویی خود را کم حجم کرده و در حیطه کاری و یا شخصی از آن استفاده کنید.ویا اگر در حوضه کارهای مجازی فعال هستید میتوانید از این فایلها در اینترنت به راحتی بارگذاری کرده و لذت ببرید این نرم افزار از انواع فرمت های ویدیویی مانند : AVI, WMV, FLV, 3GP, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, DIVX, XVID, ASF, AVM, AVS, DAT, F4V, NSV, OGM, RM, RMVB, TP, TS, VOB پشتیبانی می کند و شما را قادر می سازد تا فایل ها را به سرعت فشرده سازی کرده و به راحتی از آن استفاده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار