• ۱۴۸ بازدید
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۸
DiskTrix UltimateDefrag 5.1.10.0 + Portable یکپارچه سازی هارد دیسک

DiskTrix UltimateDefrag دانلود نرم افزار یکپارچه سازی هارد دیسک دیسک تریکس التیمیت دفراگ در آنی یار. نرم‌افزاری جهت یکپارچه‌سازی فایلهای داخل هارددیسک است که به‌صورت کاملاً تخصصی توانایی چیدن یک فایل پراکنده کنار هم و به حالت منسجم را دارد. نرم‌افزار DiskTrix UltimateDefrag دارای قابلیتی به نام Ultimate Defrag هست و توسط این قابلیت نرم‌افزارهایی که کارایی‌شان در سیستم توسط کاربر و درکل بالا بوده و بیشترین استفاده را در سیستم دارد درجایی قرار می‌دهد که به‌سرعت در دسترس باشد و همین‌طور اطلاعاتی که زیاد مورداستفاده قرار نمی‌گیرند را دسته‌بندی کرده و درجایی که هارد در آنجا سرعت پایین‌تری دارد قرار می‌دهد درواقع این نرم‌افزار فضای کل هارددیسک را دسته‌بندی کرده و اطلاعات را بسته به نوع و مقدار کارایی‌شان جایگذاری می‌کند این دستور توسط کاربر هم امکان‌پذیر بوده و کاربران خود نیز می‌توانند اطلاعات را بسته به نیاز و اولویت خود دسته‌بندی کنند. این نرم‌افزار که در سطح جهانی می‌شود گفت بی‌رقیب است کارایی دسترسی به هارددیسک را تا ۳۰۰% بیشتر می‌کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار