• ۱۴۸ بازدید
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۸
FreeArc 0.666 نرم افزاری برای حداکثر فشرده سازی

FreeArc دانلود نرم افزاری برای حداکثر فشرده سازی فری ارسی در آنی یار. نرم افزار برای فشرده سازی حداکثری فایل ها به کار می رود که توسط آن خواهیم توانست فایل های خود را بیشتر از حد معمول فشرده سازی نمائیم. این نرم افزار سرعتی بیشتر از حد معمول برای فشرده سازی  فایل ها دارد که برای افرادی که به میزان خیلی زیاد اقدام به فشرده سازی فایل ها می کنند مناسب است و باعث می شود که سرعت کار آنها به طور چشمگیری افزایش داشته باشد و در طولاین مدت در زمان خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنند درباره فشرده سازی فایل های باید بگوییم که این نرم افزار قادر به فشرده سازی بیشتر از نرم افزارهای مطرحی همچون وین رار و وین زیپ است ولی نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بعد از فشرده سازی ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که فشرده سازی بیش از حد معمول زمان استخراج بیشتری نیز مطلبد و برای سرعت دادن به زمان استخراج فایل ها در این حالت باید سیستم سخت افزاری قدرتمند تری داشته باشیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار