• ۱۷۰ بازدید
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۸
Razer Game Booster 8.7.16.626 اجرای بهتر بازی در ویندوز

Razer Game Booster دانلود نرم افزار اجرای بهتر بازی در ویندوز رازر گیم بوستر در آنی یار. نرم‌افزاری برای افزایش راندمان سیستم و مدیریت بازی‌ها است با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید از یک بازی باکیفیت با امکانات بسیار جالب لذت ببرید. نرم‌افزار Razer Game Booster دارای قابلیت‌های زیادی از قبیل امکان مانور درجاهای مختلف بازی را دارد یعنی شما از هرجایی که مایل باشید می‌توانید بازی را شروع کنید. امکان پشتیبان گیری از سیو و مدها را دارد. همچنین توسط این برنامه می‌توانید درروند بازی از جاهایی که دوست دارد عکس بگیرید. نرم‌افزار Razer Game Booster ساخت کمپانی Razer Game Booster است. این نرم‌افزار برای اینکه کیفیت و سرعت بازی مطلوب‌تر شود در تنظیمات ویندوز دست برده و برنامه‌های غیرضروری را غیرفعال می‌کند. اگر می‌خواهید نرم‌افزاری همه‌کاره برای بازی‌های خود داشته باشید می‌توانید این نرم‌افزار را از سایت آنی یار دانلود کنید

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار