• ۱۷۸ بازدید
  • تیر ۲۹, ۱۳۹۸
YeahBit PC SpeedUp 4.0.5 + Portable بهینه سازی سرعت ویندوز

YeahBit PC SpeedUp دانلود نرم افزار بهینه سازی سرعت ویندوز یاه بیت پی سی اسپید آپ در آنی یار. نرم‌افزاری با ابزارهای محافظت و بهینه‌سازی کامپیوتر است که می‌تواند سرعت سیستم را تا ۲۰۰ برابر بیشتر کرده و باعث بهبود امنیت کامپیوتر می‌شود و همچنین سبب محافظت از حریم شخصی کاربران می‌شود.. این نرم‌افزار می‌تواند با نظارت مستمر بر هرگونه فعالیت نامتعارف و غیرعادی و همچنین بهینه‌سازی و اصلاح معایب قسمت‌های حساس سیستم، نظیر رجیستری و … موجب عملکردی هماهنگ و عاری از خطا در بیشتر دستگاه‌های مورداستفاده گردد.

 

قابلیت های نرم افزار YeahBit PC SpeedUp :
سرعت بخشیدن به کامپیوتر آهسته و بهبود کارایی کامپیوتر
افزایش سرعت کامپیوتر شما و شبکه تا ۲۰۰ درصد که میتواند در کمتر از سه دقیقه شما را صاحب PC جدیدی با سرعت و امنیت بالاتر نماید
قابلیت منحصر به فرد در افزایش سرعت کامپیوترهای کند
نابودی جاسوس افزارها، محافظت از حریم خصوصی ، پاک کردن دیسک، سرعت بخشیدن به شبکه های Lan ، تعمیر و بهینه سازی ویندوز، و بهبود عملکرد PC تنها با یک کلیک.
تعمیر , و بهینه سازی رجیستری
اسکن همه جانبه و یکپارچه از رجیستری و سایر قسمتهای سیستم که کمک میکند بدون هزینه اضافی برای خرید سخت افزارهای جدید سرعت سیستمهای قدیمی را بهبود بخشید
امنیت در کامپیوتر و حذف جاسوس افزارها
شجلوگیری صدمات بدافزارها ، کرم ها ، pupups و سایر تهدیدات اینترنتی توسط نظارت همه جانبه و دائمی بر سیستم
از بین بردن تهدیدات مخرب توسط اسکن در فاصله های زمانی مناسب .
حذف تقریبا تمامی فایل های ناخواسته و اضافی از سیستم شما که در نتیجه با ارائه فضای بیشتر برای هارد دیسک شما، اجازه اجرای سریعتر برنامه های کاربردی را می دهد .
پشتیبان گیری و بازگرداندن فایل های سیستم

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار