• ۱۴۶ بازدید
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۸
Baidu PC Faster 5.1.3.131061 بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز

Baidu PC Faster دانلود نرم افزار بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز بایدو پی سی فستر در آنی یار. نرم‌افزاری کاملاً کاربردی جهت افزایش سرعت و بهینه‌سازی ویندوز بوده و قادر به بالا بردن راندمان کامپیوتر است و قابلیت مرتفع کردن خطاهای سیستم را دارد. با استفاده از نرم‌افزار Baidu PC Faster کاربران می‌توانند عملکرد سیستم را تا حدود زیادی بهبود بخشند. این نرم‌افزار با بررسی کامل رجیستری، شاخه‌ها و کلیدهای ناقص و یا آسیب‌دیده را ترمیم می‌کند و با این کار، سرعت و عملکرد ویندوز را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد نرم‌افزار Baidu PC Faster دارای ۸ بخش است که به‌تفصیل توضیح خواهیم داد ۱- Health Check این قسمت از نرم‌افزار مختص نمایش اطلاعات و راندمان کامپیوتر شما است که به سه درجه خوب، بد، عالی درجه‌بندی می‌شود و شما تنها با یک کلیک می‌توانید راندمان کامپیوترتان را افزایش دهید. ۲- Win Update بررسی آپدیت‌های ویندوز و قطع دسترسی نرم‌افزارهای مخرب و ورد هکرها در این بخش صورت می‌پذیرد. ۳- Cleaner بخش مهم نرم‌افزار برای پاک کردن فایل های آسیب‌دیده و بیهوده و تمیز کردن رجیستری و کش مروگی‌های مختلف و فایلهایی که از طریق اینترنت در کامپیوتر شما به‌صورت کوکی ذخیره‌شده است.۴- SpeedUp بخش مربوط به مانیتورینگ استارت آپ ویندوز شما هست.۵- Virus Scan اسکن کامپیوتر شما با موتور ابری آنتی‌ویروس Baidu هست ۶- ToolBox جعبه‌ابزار نرم‌افزار جهت تسریع دسترسی به بخش‌های مختلف و دارای امکاناتی بی‌شمار هست ۷- PC APP Store خاصیت جدید و متمایز از سایر نرم‌افزارهای بهینه‌ساز که در این بخش شما به دانلود نرم‌افزارهای کاربردی که از سوی این نرم‌افزار معرفی‌شده به‌صورت رایگان می‌پردازید ۸- Game Faster این قسمت برای افزایش کارایی کامپیوتر در هنگامی‌که شما با کامپیوتر بازی می‌کنید تعبیه‌شده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار