• ۱۹۱ بازدید
  • تیر ۳۰, ۱۳۹۸
Hard Drive Inspector Pro 4.35 Build 243 + Portable مدیریت هارد دیسک

Hard Drive Inspector Pro 4.35 Build دانلود نرم افزار مدیریت هارد دیسک هارد درایو اینسپکتور در آنی یار. نرم‌افزاری عالی درزمینهٔ حفاظت و مدیریت هارددیسک بوده و می‌توان از طریق این نرم افزار هارد خود را آنالیز و از شرایط موجودش اطلاع داشت. با توجه به این‌که هارددیسک در سیستم‌ها نقش اساسی و حیاتی را ایفا می‌کند باید به این سخت‌افزار توجه ویژه‌ای داشت. با استفاده از نرم‌افزار Hard Drive Inspector می‌توانید از مقدار فضای اشغال‌شده و فضای خالی هارددیسک مطلع شوید ارائه جزئیات دقیق از سخت‌افزار هارددیسک از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌باشد. چک کردن دمای سیستم و اعلام آن به کاربر، جلوگیری از بروز مشکلات کوچک سخت‌افزاری، گزارش دهی دقیق، اعلام هشدار در صورت بروز مشکل سخت‌افزاری، پشتیبانی از زبان پارسی، اعلام هشدار جهت نیاز سیستم به بک آپ و … تنها بخشی از توانمندی‌های این نرم‌افزار می‌باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار