• ۱۷۰ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
CleanMem 2.5.0 Final بهینه سازی حافظه سیستم

CleanMem دانلود نرم افزار بهینه سازی حافظه سیستم کلین مم در آنی یار. نرم‌افزاری برای مدیریت یکی از مهم‌ترین اجزای سیستم می‌باشد که می‌تواند تمام پروسه اجرای رم را تحت کنترل داشته و به‌راحتی می‌تواند عمل بهینه‌سازی را انجام دهد. درواقع سخت‌افزار رم در کامپیوتر سرعت انجام پردازش در کامپیوتر را بر عهده دارد و وجود اطلاعات اضافی و یا قدیمی در رم باعث کندی سرعت رم و درنهایت کندی تبادل اطلاعات در کامپیوتر می‌شود. ازاین‌رو نرم‌افزار CleanMem می‌تواند با بهینه‌سازی سریع و به‌موقع از این اتفاق جلوگیری کند. همچنین این نرم‌افزار یک برنامه‌ی جمع‌وجور و سبک اما باقدرتی بالا که قادر به کنترل و مدیریت CPU و RAM است و یک Process Manager جداگانه نیز در خود گنجانده است. با استفاده از این برنامه به‌طور هم‌زمان طرز کارکرد CPU و RAM را مشاهده کنید و با یک کلیک RAM خود را بهینه و درنتیجه سرعت PC خود را افزایش دهید. بازیابی حافظه باقیمانده برنامه‌های بدون استفاده ارجاع نشده به سیستم‌عامل و قابلیت تعیین مقدار حافظه برای کار با برنامه موردنظر از ویژگی‌های این برنامه می‌باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار