• ۱۹۲ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
Free Windows Tuner 2.0.1.3 Final افزایش سرعت ویندوز

Free Windows Tuner دانلود نرم افزار افزایش سرعت ویندوز فری ویندوز تیونر در آنی یار.  نرم‌افزاری برای بهبود عملکرد و افزایش سرعت ویندوز که با پاک‌سازی، مرتب و بهینه‌سازی ویندوز و همین‌طور رجیستری سیستم از کندی کامپیوتر شما جلوگیری می‌کند. نرم‌افزار Free Windows Tune دارای حجم بسیار پایین است که از مزیت‌های این نرم‌افزار محسوب می‌شود. این نرم‌افزار با انجام تنظیمات پیشرفته در ویندوز به عملکرد آن سرعت قابل‌توجهی می بخشد کار خاصی نیاز ندارید که انجام دهید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید عملیات را انجام داده و شاهد افزایش سرعت ویندوز خود باشید. یکی از تفاوت‌های این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای مشابه، محیط ساده آن است. اگر احساس می‌کنید سرعت ویندوز شما کاهش‌یافته است می‌توانید از این نرم‌افزار برای بازیابی سرعت آن بهره ببرید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار