• ۲۰۰ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
HDD Regenerator 2011 v20.11.0011 رفع بد سکتور هارد

HDD Regenerator 2011 دانلود نرم افزار رفع بد سکتور هارد اچ دی دی رجنراتور در آنی یار.  نرم‌افزاری جهت اسکن دقیق هارددیسک‌ها و شناسایی کلیه خطاها و عیب و خرابی‌های هارددیسک اعم از سکتورهای معیوب، کندی سرعت و برطرف کردن آن‌هاست. این نرم‌افزار قدرتمند می‌تواند به‌سرعت هارد شمارا موردبررسی و کاوش قرار داده تا هر چیزی که موجب کم شدن سرعت هارددیسک شده است را به‌صورت کامل حل نماید. نر افزار HDD Regenerator محیط کاربری ساده‌ای داشته و از مبتدی تا کاربرهای حرفه‌ای می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند. تقریباً ۶۰ درصد از هارددیسک‌های آسیب‌دیده تنها مشکل بد سکتور را دارا می‌باشند که می‌توان به‌راحتی آن‌ها را توسط این نرم‌افزار تعمیر نمود. یکی دیگر از مشکلات هارددیسک‌ها، فرمت نشدن آن‌ها بعد از آسیب‌دیدگی در حالت lowlevel است که این برنامه قادر به فرمت کردن آن‌ها هست.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار