• ۱۶۳ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
jv16 PowerTools X 4.2.0.1894 + Portable بهینه سازی رجیستری

jv16 PowerTools X دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری جی وی۱۶ پاور تولز ایکس در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی برای پاک‌سازی و بهینه‌سازی رجیستری کامپیوتراست که قادر به مدیریت رجیستری بوده و مشکلات و خطاهای موجود در رجیستری را برطرف میکند این نرم‌افزار می‌تواند ردپای پنهان برنامه‌ای که از سیستم uninstall شده ولی اثرات آن باقی‌مانده است را خنثی سازد تا بتوان رجیستری را پاک نمود و تنها با یک کلیک مشکلات مربوط به آن را برطرف کرد و درنهایت سیستمی با کارایی بالا و پایدار داشت. پشتیبان گیری خودکار برنامه از سیستم و امکانات ایمن‌سازی آن باعث می‌شوند تا کاربر در کنار این نرم‌افزار احساس امنیت بنماید این ابزار جامع و کاربردی برای مدیریت و حذف system registry و همچنین برای تقویت عملکرد کامپیوتر بسیار مناسب است. آخرین نسخه نرم‌افزار JV16 PowerTools با سیستم‌عامل Windows ۸.۱ به‌طور کامل سازگاری دارد این نرم‌افزار از یک فنّاوری پیشرفته جهت اسکن کردن رجیستری استفاده می‌کند؛ به این صورت که ورودی‌های رجیستری را تک‌تک چک نمی‌کند بلکه همه آن‌ها را یکجا اسکن و آنالیز می‌کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار