• ۱۵۸ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
Madcrosoft PC TuneUp Tools 2015 v10.0.000 + Portable بهینه ساز ویندوز

Madcrosoft PC TuneUp Tools 2015 دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز مادکروسافت پی سی تیون آپ در آنی یار. نرم‌افزاری حرفه‌ای درزمینهٔ بهینه‌سازی کامپیوتر بوده که قدرت بالایی در اسکن و شناسایی فایلهای بیهوده را داشته و عملیات پاک‌سازی را انجام می‌دهد. معمولاً وجود اطلاعات زائد در سیستم موجب کندی سیستم شده و از کارکرد درست و با سرعت‌بالا جلوگیری می‌کند نرم‌افزار Madcrosoft PC TuneUp Tools با اسکن دقیق کل سیستم و حذف فایل‌های اضافی موجب افزایش سرعت شده و کامپیوتر شمارا باحالت سلامت برگردانده و لذت کار با یک سیستم بی‌نقص را دوباره به شما هدیه می‌دهد این نرم‌افزار سرعت بالایی در اسکن داشته و عیب‌های سیستم را در عرض چند ثانیه شناسایی می‌کند همین سرعت‌بالا کاربران زیادی را جذب خودکرده است. و با استفاده از ابزارهایی که در دسترس دارید در پی افزایش سرعت و کار آیی سیستم خود باشید. همچنین با استفاده از این برنامه می‌توانید حافظه مرورگر اینترنتی خود را نیز پاک‌کرده تا علاوه بر افزایش سرعت بتوانید از سرعت و دقت بیشتری در وب گردی‌های خود نیز استفاده نمایید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار