• ۱۶۴ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
Reg Organizer 8.29 + Portable مدیریت و بهینه سازی رجیستری

Reg Organizer دانلود نرم افزار مدیریت و بهینه سازی رجیستری رگ ارگانیزر در آنی یار. نرم افزار به شما امکاناتی در زمینه مدیریت رجیستری ویندوز می دهد که به وسیله آنها می توانید هر کاری که در رابطه با رجیستری ویندوز داشته باشید را انجام دهید. رجیستری ویندوز با نصب و حذف نرم افزار و یا نصب نرم افزارهایی که در برنامه نویسی آنها مشکل داشته اند با مشکل مواجه می شود با استفاده از نرم افزار Reg Organizer شما خواهید توانست تا نرم افزارهای خود را به صورت کامل از ویندوز حذف کنید به طوری که هیچ اثری از نرم افزار نصب شده در رجیستری ویندوزتان باقی نماند تا بعد ها باعث کندی سرعت ویندوز شما گردد و یا با قسمتی دیگر از این نرم افزار می توانید اقدام به اسکن هارد و حذف فایل های غیر ضرروی و اضافی از سطح هارد دیسک نمائید این نرم افزار کار اصلی خود را که همان اصلاح کلید های رجیستری ویندوز است را نیز با محیط کاربری ساده به خوبی به انجام می رساند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows XP
Windows 7
Windows 8
Windows 10
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید
نرم افزار را اجرا کنید و توسط سریال نرم افزار را رجیستر کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار