• ۱۸۱ بازدید
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۸
Registry Life 4.24 + Portable بهینه سازی و پاکسازی رجیستری

Registry Life دانلود نرم افزار بهینه سازی و پاکسازی رجیستری رجیستری لایف در آنی یار. نرم افزار ابزاری برای بهینه سازی و پاکسازی رجیستری ویندوز از کلیدهای اضافه نرم افزارهای دیگر و یا چیزهای اضافی دیگر در ویندوز می باشد عوامل مختلفی باعث به هم ریختن رجیستری ویندوز منی شوند از جمله این عوامل می توان به اثرات ویروس ها و یا بدافزارهایی که به منظور ایجاد مشکل در ویندوز ایجاد شده اند اشاره نمود که با استفاده از این نرم افزار شما خواهید توانست بر آنها غلبه نمائید و اثراتی که آنها بر رجیستری ویندوز گذاشته اند تا ویندوز شما کند شود و یا اینکه دچار عیب های بی مورد شود را از بین ببرید و به سادگی و بدون ابزار بهینه سازی دیگری بعد از ویروس کشی ویندوز با اسکن ویندوز با استفاده از این نرم افزار می توان رایانه خود را سریع تر نمائید.

 

قابلیت های نرم افزار Registry Life

بهینه سازی و پاکسازی رجیستری
حذف ارورهای بی دلیل ویندوز
افزایش سرعت ویندوز
افزایش سرعت لود شدن ویندوز

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار