• ۱۷۵ بازدید
  • مرداد ۱, ۱۳۹۸
AVS Registry Cleaner 4.1.3.289 پاکسازی رجیستری

AVS Registry Cleaner دانلود نرم افزار پاکسازی رجیستری آی وی اس رجیستری کلینر در آنی یار. نرم افزار کاربردی به شما در بهینه سازی و اصلاح عملکرد رجیستری ویندوز کمک شایانی خواهد کرد و در بهبود عملکرد ویندوز نقش خواهد داشت. یکی از مشکلات عدیده ویندوز نبود ابزاری برای پاکسازی رجیستری ویندوز است که با استفاده از نرم افزار AVS Registry Cleaner می توان این خلاء ویندوز را جبران نمود و با اسکن دوره ای ویندوز با این نرم افزار موجب افزایش سرعت ویندوز شد رجیستری ویندوز فوق العاده حساس است و هرگونه مشکل در آن موجب ارورهایی در خود ویندوز می شود ولی با استفاده از این نرم افزار می توان هم جلوی کندی ویندوز را گرفت و هم اینکه ویندوز سریع تر و روان تری خواهیم داشت بدون اینکه نیاز باشد هر چند وقت یک بار ویندوز خود را عوض کنیم یکی دیگر از عوامل کندی در رایانه وجود فایل های اضافی و غیر ضروری است که نرم افزار AVS Registry با اسکن هوشمند خود این فایل ها را پیدا کرده و اقدام به حذف آنها می نمایند حذف اینگونه فایل ها هیچگونه اثر بدی روی رایانه ندارد بلکه موجب افزایش سرعت ویندوز نیز خواهد شد و به این وسیله حجم بیشتری از هارد دیسک در اختیار شما قرار خواهدگرفت.

قابلیت های نرم افزار AVS Registry Cleaner

سرعت بالا در اسکن و پاکسازی
پاکسازی کامل رجیستری
امکان حذف فایل های اضافی موجود در هارددیسک
حذف و پاکسازی فایل های حاصل از وبگردی
حذف نرم افزارهایی که به طور کامل Uninstall نشده اند
پاکسازی Shortcut های اضافی موجود در سیستم

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار