• ۱۳۷ بازدید
  • مرداد ۱, ۱۳۹۸
Registry First Aid Platinum 11.3.0 Build 2581 + Portable تعمیر رجیستری

Registry First Aid Platinum دانلود نرم افزار تعمیر رجیستری رجیستری فیرست اید پلاتینوم در آنی یار. نرم افزار برای پاک کردن کلید هایی که به فایل خاصی روی هارد دیسک اشاره نمی کنند ساخته شده است که باعث بهینه سازی رجیستری می شود. وقتی شما نرم افزاری را از ویندوز حذف میکنید فایل های آن از هارد شما پاک می شوند و کلید های آنها در رجیستری ویندوز باقی می مانند و باعث می شوند که بعد از مدتی با وجود این کلیدهای مشکل دار رجیستری ویندوز ما با مشکل مواجه و دچار افت سرعت محصوص ویندوز شود که برای اینکه دچار این مشکل نشوید پیشنهاد می کنیم با استفاده از نرم افزار Registry First Aid Platinum به اسکن دوره ای رایانه خود بپردازید ازز دیگر قابلیت های این نرم افزار اصلاح کلیدها در جهت کارایی صحیح نرم افزارها در محیط ویندوز است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار