• ۱۵۶ بازدید
  • مرداد ۱, ۱۳۹۸
Registry Reviver 4.21.0.8 + Portable بهینه سازی رجیستری

Registry Reviver دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری رجیستری رویور در آنی یار. نرم افزاری برای پاکسازی ،بهینه سازی و یکپارچه سازی رجیستری ویندوز می باشد که با اسکن رجیستری ویندوز به بهینه سازی رجیستری ویندوز می پردازد این نرم افزار با اسکن عمیق و قدرتمند خود توانایی آن را دارد که به به میزان قابل توجهی از خطاهای رجیستری ویندوز شما را اصلاح کند اما از آنجا کهرجسیتری ویندوز ممکن است باعث مشکلات بزرگتر در رجیستری و در نهایت منجر به مشکل در ویندوز شود نرم افزار Registry Reviver برای جلوگیری از مشکل احتمالی قابلیتی پشتیبان گیری از رجیستری ویندوز در نظر گرفته است که به وسیله آن بعد از ایجاد مشکل بتوان رجیستری را به قبل از وقوع مشکل بازنشانی کرد این نرم افزار را می توانید از همین سایت یعنی سایت آنی یار دانلود کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Registry Reviver

بررسی، پاکسازی رجیستری
جلوگیری از هنگ کردن ناگهانی سیستم
تشخیص خطاهای رجیستری و ویرایش آنها با استفاده از ابزار
تعمیر و تمیز کردن کامپیوتر خود با یک کلیک
مدیریت راه اندازی ویندوز

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار