System Optimize Expert 3.4.1.6 Final + Portable بهینه سازی ویندوز

System Optimize ExpertSystem Optimize Expert نرم‌افزاری مفید جهت بهینه‌سازی رجیستری می‌باشد. این برنامه با اسکن دقیقی که انجام می‌دهد می‌تواند خطاها و مشکلات رجیستری را شناسایی و پاک‌سازی کند. نرم‌افزار System Optimize Expert کم‌حجم و سبک بوده و به‌راحتی می‌توانید تمامی بخش‌های مختلف رجیستری و سیستم را اسکن کرده و تمامی مشکلات آن‌ها را از بین ببرید. این برنامه سرعت بسیار بالایی در اسکن دارد و می‌تواند تمامی نیازهای شمارا برطرف کند. این برنامه قدرتمند می‌تواند سیستم شمارا کاملاً بهینه کند و از کند شدن سیستم جلوگیری کند و به‌صورت روزانه و دوره‌ای اقدام به تمیز کردن و حذف کردن تمامی ردپاها و حافظه اینترنت اکسپلورر کند.

قابلیت های نرم افزار   :

اسکن کلی سیستم و تعمیر مشکلات : System Optimize Expert دارای قابلیت اسکن کلی سیستم بوده که با تعمیر تمامی خطاهای آن شامل ورودی های نا معتبر رجیستری، مشکلات سیستم و… می تواند امنیت را به سیستم شما بازگرداند.
بهینه سازی سیستم : این نرم افزار دارای قابلیت های تشخیصی و بهینه سازی مختلف بوده و می تواند بالاترین کارآیی سیستم و پایدارترین شکل آن را برای شما فراهم کند.
ساده ترین عملکردها با نهایت قدرت : برای استفاده از امکانات System Optimize Expert نیازی به مهارت یا تخصص بالایی نیست، اجرای آن بسیار آسان بوده و شما با مشاهده رابط کاربری و امکانات ناب و قدرتمند آن شگفت زده خواهید شد.
امنیت خودکار : با فعال کردن اسکن و تجسس خودکار می توانید یک زمان بندی برای اجرای آنها ایجاد کنید تا به نرم افزار در مورد زمان و چگونگی اجرای عملکردهایش دستور بدهید. بدین ترتیب می توانید بدون نیاز به کلیک و حتی در زمانی که در کنار سیستم نیستید نیز کامپیوتر خود را تعمیر و بهینه سازی کنید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار