• ۱۵۳ بازدید
  • مرداد ۱, ۱۳۹۸
WinASO Registry Optimizer 5.7.0 + Portable بهینه ساز رجیستری

WinASO Registry Optimizer دانلود نرم افزار بهینه ساز رجیستری وین اسو رجیستری اپتیمایزر در آنی یار. نرم افزاری برای مدیریت رجیستری و تعمیر خطاهای رجیستری ویندوز می باشد که از طریق آن می توان به بهینه سازی رجیستری ویندوز پرداخت. این نرم افزار کمک می کند تا ارورهایی که به صورت بی دلیل روی ویندوز ما ایجاد می شوند که اکثر آنها از مشکلات رجیستری ویندوز هستند کاملا حل شود و بتوان در بهترین حالت رجیستری از آن ها نسخه پشتیبان تهیه کرد تا در زمانی که رجیستری ویندوز با مشکل مواجه شد بتوان آن را بازیابی نمود و دیگر برای این مشکل احتیاجی به تعویض ویندوز هم نیست نرم افزار WinASO Registry Optimizer باعث می شود تا کلید های مشکل دار و اضافی در رجیستری ویندوز با اسکن شناسایی شده و اصلاح شوند که همین امر باعث بهینه سازی ویندوز می شود.

 

قابلیت های نرم افزار WinASO Registry Optimizer:

اسکن خودکار رجیستری و پاکسازی
تهیه فایل های پشتیبان از رجیستری و توانایی بازیابی آن ها در صورت بروز مشکل
دارای ابزار برنامه ریز Startup
قابلیت پاکسازی کلید های رجیستری مربوط به ویروس ها و تروجان ها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار