• ۱۳۹ بازدید
  • مرداد ۲, ۱۳۹۸
Acebyte Utilities Pro 3.1.2 Final + Portable بهینه سازی ویندوز

Acebyte Utilities Pro دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز ایس بایت یوتیلیتی در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی جهت افزایش سرعت سیستم و بهینه‌سازی و همین‌طور برطرف کردن مشکلات کامپیوتری بوده سرعت زیادی در شناسایی فایل‌های زائد دارد. این نرم‌افزار محبوب توانایی‌های زیادی دارد که میتوان به حذف فایل‌های ناخواسته، پاک‌سازی رجیستری، حفظ حریم‌های خصوصی و درنتیجه بهینه‌سازی و افزایش سرعت کامپیوتر اشاره کرد.توانایی جستجوی قدرتمند و دقیق این برنامه به شما توانایی شناسایی حداکثر مشکلات نفوذ کرده به سیستم را خواهد داد. پس از شناسایی این‌گونه فایل‌ها تنها با یک کلیک این معایب قابل تعمیر، پاک‌سازی و یا بهینه‌سازی هستند. قسمت پاک‌کننده رجیستری برنامه به شما توانایی حذف اطلاعات و داده‌های غیرضروری و غیر معتبر را خواهد داد. توانایی یکپارچه‌سازی رجیستری که استفاده ازآن‌پس از پاک‌سازی رجیستری در فاصله‌های زمانی مشخصی توصیه می‌شود باعث افزایش یافتن سرعت اجرای برنامه‌ها و همچنین کار با سیستم‌عامل خواهد شد. قسمت دیگر این نرم‌افزار ابزار پاک‌کننده دیسک و یکپارچه‌سازی هارددیسک آن است که به بررسی خطاهای هارددیسک، یکپارچه‌سازی آن و پاک‌سازی هارددیسک خواهد پرداخت و به افزایش فضای آزاد هارد کمک شایانی خواهد کرد که نتیجه آن بهبود سرعت و پاسخگویی سیستم خواهد بود. به‌طورکلی نرم‌افزار Acebyte Utilities Pro شامل بیش از ۲۰ ابزار کاربردی مانند ابزارهایی برای باز کردن فایل‌هایی که توسط سیستم قفل‌شده‌ است برای تغییر نام یا حذف آن‌ها، امکان پاک‌سازی دائمی فایل‌هایی که امکان بازیابی آن‌ها وجود ندارد، قسمت حذف برنامه‌های نصب‌شده، بازیابی فایل‌های پاک‌شده، تکه‌تکه کردن فایل‌ها، رمزگذاری کردن فایل‌ها و قسمت‌های دیگری که همه برای افزایش سرعت و بهینه‌سازی کامپیوتر شما مفید خواهد بود می‌باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار