• ۱۵۸ بازدید
  • مرداد ۳, ۱۳۹۸
Genuine Registry Doctor 2.6.9.8 + Portable بهینه سازی رجیستری

Genuine Registry Doctor دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری جنیون رجیستری دکتر در آنی یار. نرم افزار را می توانیم به نوعی دکتر رجیستری بدانیم چرا که ابزارهای زیادی برای تعمیر رجیستری ویندوز در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار علاوه بر تعمیر رجیستری ابزارهایی برای بهینه سازی ویندوز نیز ارائه می کند همچون ابزاری برای شناسایی و حذف فایل های موقتی و غیر ضروری در ویندوز و یا ابزاری برای مدیریت نرم افزارهای شروع ویندوز که با مدیریت خوب این موضوع سرعت بوت ویندوز ما افزایش چشمگیری خواهد داشت و ابتدایی ترین وظیفه این نرم افزار رفع مشکلات رجیستری ویندوز است که مهم ترین وظیفه این نرم افزار نیز می باشد این نرم افزار برای دانلود رایگان در سایت آنی یار قرار گرفته است.

قابلیت های افزار Genuine Registry Doctor:

اسکن کامل سیستم و رجیستری و ارائه راه حل برای حل تمام خطاها و بهینه سازی کامپیوتر
مدیریت Startup
محافظت از کامپیوتر و حریم خصوصی شما
پاک سازی هارد دیسک
حل تمام خطاها و بهینه سازی سیستم
استفاده بسیار آسان و رابط کاربری کاربرپسند
اسکن هوشمند خودکار
و …

برخی از ویژگی‌های Genuine Registry Doctor :

جستجو و تعمیر:
این برنامه به صورت کامل مشکلات رجیستری، فایل‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، فایل‌های بی مصرف و … را شناسایی و تعمیر می‌کند و باعث بهینه شدن سیستم شما می‌شود.

ویژگی چند منظوره برنامه:
وجود ابزارهای مختلف نظیر، مدیریت منو استارت آپ، پاک کننده دیسک، از بین برنده فایل‌های حساس و …باعث افزایش کارایی این برنامه شده است.

رابط کاربر پسند:
حجم اندک برنامه به همراه رابط کاربری ساده برنامه این برنامه را مورد علاقه کاربران مبتدی کرده است. به طوری که با کمترین زمان ممکن می‌توان از امکانات برنامه استفاده لازم را برد.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار