• ۱۸۴ بازدید
  • مرداد ۳, ۱۳۹۸
Memory Washer 7.1.0 Final بهینه سازی حافظه رایانه

Memory Washer دانلود نرم افزار بهینه سازی حافظه رایانه مموری واشر در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی برای بهینه‌سازی و مدیریت حافظه سیستم است که با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید سرعت سیستم خود را تا حدود بسیار زیادی افزایش دهید. این نرم‌افزار به‌صورت کاملاً رایگان از کمپانی AntiTracks هست. نرم‌افزار Memory Washer با مدیریت در سیستم سعی در پاک‌سازی و یا غیرفعال کردن فایلهای اضافی را دارد. با این نرم افزارمیتوانید به فرایندهای در حال اجرا در پس‌زمینه دسترسی داشته باشید. و میزان اشغال کردن حافظه توسط هر برنامه را مشاهده کنید. با استفاده از ویژگی AutoFree RAM بدون هیچ‌گونه تنظیم خاصی توسط شما، برنامه عملیات بهینه‌سازی حافظه را شروع می‌کند. امکان زمان‌بندی و اجازه خالی کردن خودکار حافظه توسط Memory Washer نیز در قسمت تنظیمات قابل‌برنامه‌ریزی است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار