• ۱۸۸ بازدید
  • مرداد ۳, ۱۳۹۸
Registry Purify 5.56 + Portable آنالیز و پاک سازی رجیستری

Registry Purify دانلود نرم افزار آنالیز و پاک سازی رجیستری  رجیستری پیوری فای در آنی یار. نرم افزاری با رابط کاربری ساده اما در عین حال جذاب برای پاکسازی رجیستری ویندوز از کلید های بلا استفاده در جهت بهینه سازی سرعت ویندوز می باشد این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی های خاص خود تا حدود زیادی فرآیند اسکن رجیستری را سرعت بخشیده و سرعتی به مراتب بیشتر از رقبای خود به کاربران ارائه می کند از دیگر نکات حائز اهمیت این نرم افزار قابلیت پشتیبان گیری از رجیستری می باشد که می توان در زمان خرابی رجیستری با استفاده از این نرم افزار به سادگی و به صورت خودکار رجیستری خود را بازیابی نمائید و از بوجود آمدن مشکلات جدی برای ویندوز جلوگیری کنید در نرم افزار Registry Purify قابلیت هایی برای ویرایش دستی رجیستری نیز در نظر گرفته شده است که ما پیشنهاد میکنیم قبل از آن از رجیستری خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اینکه اگر بعد از ویرایش دستی رجیستری ویندوز شما دچار مشکل شد بتوانید آنرا بازیابی نمائید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار