• ۵۹۲ بازدید
  • مرداد ۶, ۱۳۹۸
آموزش دور زدن حالت روح تلگرام و حالت روح موبوگرام

حالت روح از امکانات موبوگرام و تلگرامهای غیر رسمی است که طرف مقابل از سین شدن پیام مطلع نمی شود. برای دورزدن حالت روح در تلگرام و موبوگرام راه حل هایی وجود دارد. ما در این مطلب آنی یار می‌خواهیم به آموزش دور زدن حالت روح تلگرام و حالت روح موبوگرام بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

در مطالب گذشته مخفی کردن آنلاین تلگرام و آخرین بازدید تلگرام و قابلیت لایک کردن پست در تلگرام را به اشتراک گذاشتیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرارگرفته باشد.

تلگرام  از محبوب ترین و کاربر پسند ترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی موجود می‌باشد. بعد از تلگرام هم برنامه‌های دیگری همچون موبوگرام، آی‌تله، تلگراف ، آی‌گرام و… نوشته شدند که همگی بر پایه تلگرام بودند ولی قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه اصلی تلگرام دارند.

 

یکی از ویژگی های این اپلیکیشن های تلگرامی جدید، داشتن حالت روح در تلگرام یا حالت مخفی و پنهان است. که بعضی مواقع کلافه کننده می باشد. حالت روح در تلگرام به این صورت است که کاربر آنلاین است و می تواند پیام ها را بخواند اما بعد از خواندن پیام تیک خوانده شده زده نمی شود و همچنان پیام ها خوانده نشده نشان داده می شود ؛ اصطلاحاً تیک دوم آن نمی خورد.

از این رو کاربر فرستنده فکر می کند که شخص مقابل آنلاین نبوده است. در این مطلب ترفند هایی را به شما آموزش می دهیم که با استفاده از آن ها می توانید این حالت را دور بزنید و اگر به حالت مخفی یا روح کسی شک دارید می توانید مطمئن شوید که آیا آنلاین است یا نه. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

حالت روح در تلگرام

 

ترفند اول: ارسال پیام صوتی

در اپلیکیشن تلگرام زمانی که شما برای شخص دیگری یک پیام صوتی می فرستید، در کنار زمان شمار پیام نقطه ای وجود دارد که تا هنگامی که شخص دریافت کننده این پیام را گوش نکرده باشد این نقطه همچنان باقی می ماند اما به محض گوش کردن پیام نقطه از بین می رود. این نکته ای را که آموزش داده ایم بسیاری از کاربران از وجود آن بی خبرند و دقتی به آن ندارند. پس برای این که حالت روح را مشخص کنید می توانید یک پیام صوتی کوتاه برای فرد مورد نظر بفرستید. هر زمان که وی پیام را گوش کند چه آنلاین باشد و چه حالت روح داشته باشد، بلافاصله نقطه زمان شمار از بین می رود. در این صورت است که کاملا مشخص می شود ایشان چت را باز کرده و کلیه پیام ها را خوانده است.

 

ارسال پیام صوتی

 

ترفند دوم: ایجاد یک کانال

یک کانال بسازید و فرد مورد نظر که به داشتن حالت روح او مشکوک هستید را عضو کانال کنید. دقت کنید که هدف مشخص کردن حالت روح است. بنابراین از دعوت کردن سایرین خودداری کنید. چرا که در این صورت دیگر قادر به تشخیص نیستید. فقط شما و شخص مورد نظر باید در کانال باشید. حالا فقط نیاز است تا شما پست یا استیکری را در کانال قرار دهید. بعد از ارسال پست تعداد بازدید یا ویو ها یکی است. آن هم خودتان هستید. اما به محض این که دوستتان وارد کانال شود و از پست بازدید کند عدد ویو به دو می رسد. و این یعنی دوست شما آنلاین بوده و از کانال شما و پست ارسالی در آن بازدید کرده است. دقت کنید که نام کانال جلب توجه نکند، می‌توانید نام کانال را نقطه (.) بگذارید.

 

ایجاد یک کانال

 

ترفند سوم: چت محرمانه

چت محرمانه یا Secret Chat یکی از قابلیت‌ های خاص تلگرام است. با استفاده کردن از این چت به راحتی می توانید با طرف مقابلتان چت کنید بدون ایجاد ردپا و به علاوه حذف خودکار پیام‌ ها. چت محرمانه این قابلیت را دارد که بتوانید آنلاین بودن طرف مقابل را هم مشخص کند. برای این منظور ابتدا در صفحه‌ی اطلاعات شخص در تلگرام بر روی Start Secret Chat کلیک کنید. این قابلیت زمانی قابل استفاده است که فرد به صورت آنلاین در لحظه حضور داشته باشد. حالا اگر طرف شما آنلاین باشد که بعد از انتخاب گزینه چت محرمانه، چت شروع می شود. حتی اگر حالت روح فعال باشد چون طرف شما آنلاین است باز هم می توانید چت محرمانه کنید. اما اگر فرد مورد نظر شما واقعا آفلاین باشد دیگر امکان چت محرمانه نیست و پیغام Waiting for … to get online توسط برنامه داده می شود. پس باید تا هنگامی که به جای این پیغام، محدوده‌ ی ایجاد کردن تایپ مشخص شود صبر کنید.

 

چت محرمانه

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار