• ۱۹۹ بازدید
  • مرداد ۸, ۱۳۹۸
Devolutions Password Vault Manager Enterprise 10.0.0.0 Win/Mac مدیریت رمز عبور

Devolutions Password Vault Manager Enterprise دانلود نرم افزار مدیریت رمز عبور دوولیشن پسورد ولیوت منیجر در آنی یار. نرم افزاری بسیار جالب و پر کاربرد برای سازماندهی پسودها می باشد که می توانید به آن در زمینه مدیریت پسوردها اطمینان نمایید. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به پوشه بندی پسوردهای خود جهت منظم کردن پسوردها اقدام نمائید و تمام پسورها و اطلاعاتی همچون رمز های عابر بانک بانک اطلاعات کارت های اعتباری و یا سریال و لایسنس نرم افزارهای خریداری شده را در خود ذخیره می کند این نرم افزار دارای رابط کاربری جذاب و کاربر پسندی است که سادگی کاربری در استفاده از نرم افزار نیز در آن دیده می شود.

قابلیت های نرم افزار Password Vault Manager

ذخیره پسوردها و کارت های اعتباری در یک دیتابیس
به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات حساس خود در کسب و کار با خیال راحت
نظارت بر فعالیت های کاربر را با log های مربوط به پایگاه داده
ثبت وقایع اتصالات پایگاه داده ها : منبع داده های حرفه ای این نرم افزار، تمامی عملکردها روی هر ورودی را بررسی کرده و این اطلاعات را به صورت مستقیم در یک پایگاه داده های مرکزی ثبت می کند. این روش شامل تغییر، حذف و یا مشاهده هر ورودی است.
دسترسی سریع از طریق قسمت Tray ویندوز :این آیکون امکان دسترسی سریع و مدیریت ساده ورودی ها و تغییر منابع فعال اطلاعات را به شما می دهد.
استفاده از رمز نگاری aes : این نرم افزار دارای الگوریتم رمزگذاری AES است تا از فایل ها و اطلاعات مهم شما توسط آن محافظت نماید.تاکنون گزارشی مبنی بر رمز شکنی این نوع رمزنگاری توسط دولت ایالات متحده منتشر نشده است.

قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات بین کاربران: این نسخه از نرم افزار برای زمانی که می خواهید اطلاعات خود را با اعضای تیم یا دوستان خود به اشتراک بگذارید بسیار ایده آل است.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار