• ۲۴۵ بازدید
  • مرداد ۹, ۱۳۹۸
راهنمای نظرسنجی چند گزینه ای اینستاگرام

کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام از این به بعد میتوانند سوالات خود در استوری اینستاگرام را به صورت چند گزینه‌ای مطرح کرده و از نظرات دیگر کاربران مطلع شوند. این ویژگی اینستاگرام طرفداران بسیاری دارد و همه روزه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان پرسش یا پرسش‌هایی را با قرار دادن در استوری از دوستان خود مطرح می‌کنند.
در این مطلب آنی یار راهنمای نظرسنجی چندگزینه ای اینستاگرام را به اشتراک می‌گذاریم با ا همراه باشید.
آخرین مطالب آنی یار با موضوعات دلایل محدودیت فالو در اینستاگرام ، روش های تامین امنیت پیج اینستاگرام ، جلوگیری از تگ شدن در اینستاگرام و آرشیو کردن پست ها در اینستاگرام و دلایل کار نکردن استوری اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید.

تاکنون کاربران اینستاگرام می‌توانستند سوالات خود را با دو گزینه به عنوان پاسخ در استوری قرار دهند ولی از این پس این قابلیت دچار تغییر شده و تعداد گزینه‌ها در سوالات استوری بیشتر شده است. اینستاگرام با انتشار بیانه‌ای در سایت رسمی خود اعلام کرد: از این پس سوالات خود را با چهار گزینه به عنوان پاسخ در استوری مطرح کنید.

روش طرح سوال و بارگذاری آن روی استوری دقیقا مشابه گذشته است و تنها تفاوت ایجاد شده بیشتر شدن گزینه‌های پاسخ در سوال مطرح شده است. با این قابلیت جدید کاربر سوالات خود را با تعداد گزینه‌های بیشتری مطرح می‌کند و امکان پاسخ دادن به سوال مطرح شده را برای دوستان خود در اینستاگرام بسیار راحت‌تر می‌‌کند.

این ویژگی هم اکنون برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS در دسترس است و کاربران تنها با بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانند از امکان جدید استوری لذت ببرند و دوستان خود را با سوالات جدید، شگفت زده کنند. پیش بینی‌ها نشان داده است قابلیت جدید استوری با استقبال مناسبی مواجه خواهد شد و مطمئنا این موضوع بر محبوبیت اینستاگرام خواهد افزود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار