• ۱۷۱ بازدید
  • مرداد ۹, ۱۳۹۸
Wondershare 1-Click PC Care 7.5.0.11 Final بهینه ساز ویندوز

Wondershare 1-Click PC Care دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز واندرشیر ۱ کلیک پی سی کار در آنی یار. از نرم‌افزارهای بهینه‌سازی که قادر به ترمیم فایلهای خراب و اسکن شناسایی در ویندوز هست. معمولاً کسانی که بیشتر وقت خود را با سیستم سروکار دارند این نرم‌افزار را می‌شناسند زیرا یکی از بهترین نرم‌افزارهای موجود برای یکپارچه‌سازی هست. زمانی که به‌طور مدارم با سیستم خود کار می‌کنید بعضی فایلها پاک و یا حذف‌شده و یا به مشکل می‌خورد و بازخوردش در ویندوز با خطاها نشان داده می‌شود اینجاست که به فکر حذف ویندوز و نصب ویندوز جدید می‌افتیم ولی این واقع نیاز به نصب ویندوز است؟ با این نرم‌افزار دیگر نیازی به نصب ویندوز جدید نبوده و فقط با چند کلیک و به‌سرعت می‌توانید ویندوز خود را مثل روز اول سرو حال و سالم کنید. پیشنهاد می‌کنیم این نرم‌افزار را از دست ندهید

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار