• ۱۸۴ بازدید
  • مرداد ۱۵, ۱۳۹۸
نرم افزار پرنیان آفیس ۷ ویرایش ۷٫۲٫۱ برای آفیس ۲۰۱۳

دانلود نرم افزار پرنیان آفیس ۷ ویرایش ۷٫۲٫۱ برای آفیس ۲۰۱۳ در آنی یار. نرم افزار پرنیان برنامه ای فارسی ساز بوده و قادر است امکاناتی فارسی و تقویم شمسی را در نرم افزارهای کاربردی فراهم می کند. اولین نسخه این نرم افزار سال ۱۳۷۸ مننتشر شده. مدت هاست کاربران فارسی زبان از مجموعه آفیس استفاده می کنند.با اینکه استفاده از این مجموعه برای زبان فارسی در طول زمان بهبود یافته است،با اینحال هنوز برای استفاده نواقصی وجود دارد و نیازمندی های کاربر فارسی زبان به صورت کامل برآورده نمی شود.
مجموعه مایکروسافت آفیس مورد استفاده تعداد کثیری از کاربران ایرانی است. از نسخه ۹۷ این مجموعه پشتیبانی از زبان های فارسی و عربی به این مجموعه اضافه شده است، با اینکه از آن زمان تا کنون تغییرات زیادی در این مجموعه نرم افزاری بوجود آمده است، اما کماکان برای کاربران ایرانی مشکلاتی وجود دارد.بخش عمده ایی از این مشکلات مربوط به عدم پشتیبانی از تقویم شمسی است. درطول این مدت نرم افزار پرنیان با ارائه نسخه های مختلف سعی کرده است که نقاط ضعف و مشکلات این مجموعه را برای کاربران ایرانی پوشش دهد و کاربری آسان تری را برای آنها فراهم کند.
بیشترین کاربرد پرنیان ۷، تقویم شمسی و امکانات فارسی برای پراجکت ۲۰۱۳ است. یکی از امکانات هیجان‌انگیز این نسخه ارائه‌ی گزارش‌های گرافیکی، نموداری و داشبردهای مدیریتی با تقویم شمسی

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار