• ۲۲۷ بازدید
  • مرداد ۱۶, ۱۳۹۸
ارز دیجیتال مونرو – Monero را بهتر بشناسیم

بیشتر ارزهای دیجیتال موجود در بازار مثل بیت کوین و اتریوم ، یک بلاک چین کاملا شفاف و قابل دسترس دارند. این بدین معنی است که هر تراکنش کاملا قابل ردیابی است و هرکسی در هر جای دنیا می‌تواند تمام تراکنش‌ها را ببیند و شناسایی کند. علاوه بر این، آدرس حساب اتریوم یا بیت کوین یک شخص این قابلیت را دارد که به هویت او در زندگی واقعی‌اش متصل شود اما ارز دیجیتال امن، خصوصی و غیر قابل کشف مونرو با استفاده از رمزنگاری، آدرس‌های فرستنده و گیرنده و حتی مقدار پول ارسال شده را مخفی نگه می‌دارد. در این مطلب آنی یار قصد داریم ارز دیجیتال مونرو – Monero را بهتر بشناسیم، با ما همراه باشید.

آخرین مطالب آنی یار در حوزه ارز دیجیتال با موضوعات ناگفته های ارز دیجیتال فیسبوک – لیبرا Libra ، انواع و کاربردهای ارز دیجیتالی ، معرفی ارز دیجیتال بیت کوین bitcoin ، معرفی ارز دیجیتال دوج کوین – dogecoin ، همه چیز درباره ارز دیجیتال اتریوم – ethereum و آشنایی با ارز دیجیتال زد کش – Zcash را پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید.

 

مخفی نگه داشتن آدرس کاربر در حقیقت امنیت سایر کاربران هم فراهم می‌کند.

مونرو بر اساس پروژه Kovri طراحی شده است. این سیستم که در حال حاضر در حال توسعه است، مسیر را از طریق گره‌های I۲P رمزگذاری می‌کند. این کار یک آدرس IP مبهم یا ناشناس ایجاد می‌کند و حفاظت بیشتری را در برابر ردیابی شبکه فراهم می‌کند.

 

ارز دیجیتال مونرو

 

بیش از ۲۴۰ توسعه دهنده و ۳۰ توسعه دهنده اصلی در پروژه این ارز مشارکت داشته‌اند. آزمایشگاه تحقیقاتی، تیم توسعه اصلی و جامعه مونرو به طور مداوم در تلاش برای عملی کردن حفظ امنیت و حریم خصوصی است. مونرو یک شرکت نیست بلکه توسط افرادی از سراسر جهان گسترش یافته است. این یعنی شبکه مونرو نمی‌تواند توسط کشوری بسته شود و توسط هیچ صلاحیت قانونی خاصی هم محدود نمی‌شود. این ارز در حال حاضر در رتبه ۱۳ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد و با قیمتی حدود ۱۳ دلار مبادله می‌شود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار