• ۱۹۴ بازدید
  • مرداد ۱۶, ۱۳۹۸
بیدار نرم افزار زمان بندی فعالیتها نسخه ۱٫۵۲

دانلود نرم افزار بیدار زمان بندی فعالیتها در آنی یار. نرم‌افزاری کاربردی برای کسانی است که زمان برایشان ارزش خاصی داشته و قدر لحظاتشان را به‌خوبی می‌دانند این نرم‌افزار برای مدیریت راحت‌تر زمان هست. اگر می‌خواهید زمان‌هایی را که دسترسی به سیستم خود را ندارید و مسافرت و یا کاری برایتان پیش‌آمده را تحت کنترل داشته باشید این نرم‌افزار می‌تواند کمک بسزایی به شما بکند. نرم‌افزار بیدار می‌تواند انجام عملیات خاموش کردن، روشن کردن، راه‌اندازی مجدد، قفل‌کردن، خروج کاربر، خاموش کردن نمایشگر، اجرای برنامه و ریبوت کردن مودم ADSL را به‌خوبی انجام و کنترل کند. یکی از کاربرهای مهم این نرم‌افزار برای مدیریت دانلودهای شبانه و یا انجام عملیات نرم‌افزاری خاص (به‌طور مثال انجام آنالیز و محاسبات) در زمانهای تعیین شده می باشد. این نرم افزار دارای محیط کاربری کاربر پسند و کاملا فارسی (تاریخ شمسی) می‌باشد، حافظه بسیار کمی را اشغال کرده و می‌تواند به‌طور قابل‌حمل (Portable) نیز مورداستفاده قرار بگیرد. همچنین برای نصب و استفاده از آن نیازی به داشتن سطح دسترسی Admin سیستم نمی‌باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار