• ۱۹۲ بازدید
  • مرداد ۱۷, ۱۳۹۸
ComponentArt UI Framework 2012.1.1016.0 کامپوننت زیبا سازی برنامه ها

ComponentArt UI Framework دانلود نرم افزار برنامه نویسی کامپوننت زیبا سازی برنامه ها کامپوننت ارت یو ای فریمورک برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. ComponentArt UI Framework یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه برنامه نویسی کامپوننت ارت یو ای فریمورک با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

ComponentArt UI Framework 2012.1.1016.0 این کامپوننت برای هرچه زیباتر کردن برنامه ها در برنامه نویسی های شما به کار برده می شود که می تواند ظاهری زیبا به برنامه ها بدهد. داشتن ظاهر زیبا برای کاربران یک برنامه از اهمیت زیادی برخوردار است و نقش مهمی در برنامه ها ایفا می کند با استفاده از این کامپوننت شما می توانید ظاهر برنامه هایی که می نویسید را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

مجموعه ی ارزشمند ComponentArt UI Framework 2012.1.1016.0 شامل :

WebUi for asp.net ajax
WebUi for asp.net mvc
WebUi for silverlight
WinUi for wpf
SoaUi for .net

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار