• ۲۳۰ بازدید
  • مرداد ۱۸, ۱۳۹۸
بررسی ۱۰ ارز دیجیتال برتر سال جاری

در چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به دنبال استخراج و تبدیل پول‌های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چراکه این روزها بسیاری از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند. در این مطلب به بررسی ۱۰ ارز دیجیتال برتر سال جاری خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

باینسن کوین (BNB) با رشد ۴۷۵%
بایننس کوِین طی پنج ماه گذشته ۴۷۵% رشد داشته است و در این رتبه بندی اول می باشد. حتی با وجود هک صرافی بایننس حدودا ۴۰ میلیون دلار، این رشد خوب متوقف نشد.

تزوس (XTZ) با رشد ۲۵۵%
سال ۲۰۱۸ سال خیلی سختی برای این ارز دیجیتال بود و از زمان به وجود آمدنش فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشته است. در ماه مارس، تزوس فقط در سه ماه ۷۰% رشد را تجربه کرد. از ابتدای سال جاری میلادی ۲۵۵% رشد کرده است.

لایت کوین (LTC) با رشد ۲۵۴%
سال جاری برای لایت کوین سال رشد است و به طور تقریبی در هر ماه جز سه ارز برتر با بهترین عملکرد ماهانه بوده است. رشد لایت کوین در ماه های فوریه، مارس، آپریل و می بیانگر این موضوع است. نصف شدن پاداش استخراج این ارز دیجیتال در ۷۰ روز دیگر اتفاق خواهد افتاد.

۱۰ ارز دیجیتال
۱۰ ارز دیجیتال
بیتکوین کش (BCH) با رشد ۱۶۶%
سر و صدای هاردفورک بیت کوین کش در ماه نوامبر یک جنگ تمام عیار به راه انداخت و اثر آن باعث به تعویق افتادن برگزاری IPO بیت مین شد و به دنبال آن برکناری ژیهان وو. با این حال بیت کوین کش به صورت چراغ خاموش ارزش از دست داده خود را پس گرفت و از ابتدای سال جاری ۱۶۶% سود را به ثبت رسانده است.

از دست ندهید بهترین ارزهای دیجیتال دنیا
ای او اس (EOS) با رشد ۱۵۸%
رتبه پنجم مارکت کپ، در این جا تیز پنجم می باشد و از ابتدای سال ۱۵۸% سود به همراه داشته است. این امر می تواند به دلیل تبلیغات یکی از بنیانگذاران ای او اس که شبکه EOS می تواند شبکه بیت کوین و اتریوم را کنار بزند.

بیت کوین (BTC) با رشد ۱۳۴%
در سال جاری بیت کوین رشد خوبی را پشت سر گذاشته است و به واسطه این امر خیلی از ارزهای دیجیتال دیگر نیز رشد داشته اند و فضای کریپتو تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته است. اما در این رتبه بندی نتوانست در بین پنج تای اول باشد و رتبه ششم را از ان خود کرد.

سایر ارز دیجیتال های برتر

کاردانو(ADA) با رشد ۱۰۶%
دش (DASH) با رشد ۱۰۰%
مونرو(XMR) با رشد ۹۳%
اتریوم (ETH) با رشد ۹۱%
از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون این ارزهای دیجیتال عمل کرد فوق العاده ای داشته اند بطوریکه می توان گفت به احتمال زیاد زمستان ارزهای دیجیتال به پایان خود رسیده و باید منتظر خبرهای خوش تر از این نیز باشیم.
منبع:BITCOINIST

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار