• ۲۸۶ بازدید
  • مرداد ۲۰, ۱۳۹۸
استخراج یا ماینینگ Mining ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال از چیزی که فکر می‌کنید با ارزش‌ترند. محبوب‌ترین ارز دیجیتال بیت کوین است. در فرایند استخراج ارز دیجیتال امنیت شبکه بلاک چین نیز تامین می شود. در این مطلب از آنی یار به استخراج یا ماینینگ Mining ارز دیجیتال می پردازیم، با ما همراه باشید.
پیشنهاد می کنیم آخرین مطالب آنی یار مهمترین اصطلاحات رایج ارزهای دیجیتال ، ارز دیجیتال پیمان با پشوانه طلا ، همه چیز درباره ارز دیجیتال ریپل – Ripple و اهمیت اندازه بلاک بیت کوین به همراه تاریخچه را مطالعه نمایید.

ماینینگ ارز دیجیتال

به تراکنش های ارزهای دیجیتال که در بسته های داده جمع می شوند، بلاک می گویند. پردازش به موقع این بلاک ها برای صحت انجام فرآیند تراکنش ضروری است و از آنجا که هیچ نهاد مرکزی وجود ندارد که بتواند همه فرآیند پردازش را به درستی انجام دهد، کامپیوتر ها این مسئولیت را به عهده می گیرند. به این کار استخراج گفته می شود . ماینر ها کامیپوتر های خود را در اختیار شبکه قرار می دهند تا به پردازش و حاسبات شبکه کمک کنند و وقتی که یک بلاک داده به درستی ماین می شود و معیارهای الگوریتم و ریاضی مشخص می شود، ماینرها پاداشی از کوین ها و درصدی از کارمزد تراکنش بلاکی که پردازش کرده اند را دریافت کنند.

استخراج

استخراج برای تایید تراکنش ها به کار می رود و موجب تولید کوین جدید می شود. پیش بینی می شود به مرور زمان حجم تراکنش ها به میزان قابل توجهی زیاد می شود. به همین دلیل باید انگیزه کافی برای استخراج کننده ها ایجاد شود تا بتوانند در فرآیند مورد نظر سهم خود را از تایید تراکنش ها دریافت کنند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار